אודות החברה

חברת קלין & גרין שמה לה למטרה לדאוג לסביבה ולאנשים שחיים בה. מנקודת מבטנו, חשיבותה של סביבה ירוקה אינה מסתכמת בדאגה לצומח ולחיות הבר, אלא בחשיבה על כלל הטבע, ועל האדם החי בו, כי האדם הוא בעצם המרוויח העיקרי משמירה על הסביבה.
זאב אבני המשמש כמנכ"ל ובעלים של חברת קלין אנד גרין הינו היוזם של המהפך אותו עברה החברה. החל מ-1996, כאשר הקים חברת כוח אדם, הוא נמצא בהיכרות רציפה עם שוק העבודה ועם הדרישות הייחודיות של תחום זה. בשנת 2001 קיבל החלטה לזנוח את תחום כוח האדם ולעבור לתחום שרותי הניקיון באופן מוחלט. הניסיון שצבר בתחום, ההיכרות שלו עם הלקוחות העובדים והדרישות הייחודיות של הענף שכנעו אותו לבצע את החדירה החדשנית לתחום הניקיון הירוק. חברת קלין אנד גרין מתבססת על קהל הלקוחות הקיים שלה ועל הקשר הרציף עמו בכדי לעדכן ולשפר את השירות בכלל והאספקט האקולוגי בפרט.

עם מעל ל-15 שנות נסיון בחום הנקיון העסקי, אנחנו מבינים מהם צרכי לקוחותינו וכיצד נוכל להעניק להם שירות מקצועי ותוצאות מקסימליות תוך שמירה על 'נקיון נקי' – נקיון אשר יש לו גם ערך בריאותי.
אנחנו סבורים כי כאשר באים לנקות בית או משרד, כבר לא מספיק לשאוף למראה אסתטי בלבד ולכן אנחנו בקלין & גרין שמים דגש מיוחד על סביבה נקייה מגורמים המזיקים לבריאות, ובתוכם מוצרי נקיון קונבנציונלים, ולכן אנחנו מבססים את עבודתנו על פרמטרים בריאותיים ועל נקיון אקולוגי. באופן זה, אנו משלבים דאגה לפרט ולבריאותו של האדם ודאגה לסביבה בה הוא חי - הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. את מערכת העקרונות שבנינו, אנחנו מיישמיים גם בבתינו הפרטיים וגם במשרד החברה.
קלין אנד גרין הינה חברה פעילה באיגוד לשכות המסחר ובהתאגדות ענף הניקיון בו. במסגרת חברותנו בלשכה פעלנו יחד עם יו"ר ענף הניקיון ותחזוקת המבנים, מר דרור אטרי, לכונן הסכם קיבוצי בענף הניקיון המשפר את תנאי ההעסקה של העובדים בענף. ההסכם גובש יחד עם "ההסתדרות החדשה" והעומד בראשה, מר עופר עיני, מתוך מטרה ליצור שיתוף פעולה בין מעסיקים לעובדים בענף, להעלות את האטרקטיביות של העבודה בענף הניקיון ולמנוע תופעות של העסקה פוגענית בענף. לצערנו הרב לא קיבל ההסכם שגובש את אישורו של שר התמ"ת בלחץ משרד האוצר, כך על פי הסיקור העיתונאי הנרחב שהנושא קיבל. אנו ממשיכים לפעול בנושא ומקווים כי פעולות אלו ונוספות יתרמו הן לשיפור מעמד העובדים בענף והן לתדמיתו של ענף הניקיון בישראל.
חברת קלין אנד גרין בעלת רישיון ממשרד התמ"מ להעסקת עובדים בתחום הנקיון . החל מה-1/1/2011 כל חברה או אדם המעסיק עובד בתחום הניקיון חייב ברישיון זה ("רישיון לפעול כקבלן שירות", פרק ב' לחוק העסקת עובדים על ידי קבלני כוח אדם, התשנ"ו – 1996). מטרת המהלך הינה לשפר את התנהלות הענף בהיבט של זכויות העובדים ומניעת כניסה לגורמים לא מקצועיים לענף. אי לכך יש לזכור כי אין להעסיק קבלן ניקיון שאינו מורשה ואינו מצויד באישור המתאים לכך.

אזור מתן שירותי הנקיון: תל אביב, גוש דן, השרון והשפלה: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, ראשון לציון, אזור, הרצליה, רמת השרון.

קלין אנד גרין בע"מ, רח' אחוזת בית 3 , תל אביב 65143.  03-5109771, פקס: 03-5164882. info@cleanandgreen.co.il

 clean & green | ניקוי משרדים | ניקוי בנייני משרדים | ניקוי לובי ושטחים ציבוריים | ניקוי בתים | מוצרי נקיון ירוקים | הפרדת פסולת ואשפה | מיחזור אשפה | טיפים לנקיון ירוק